SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Rosersberg Arlanda IBK
Kontaktpersoner RA19

RA 19 styrelse

Ordförande: Marianne Isoz Henriksson, isozhenriksson@gmail.com, 070 621 06 12

Kassör: Martin Wilhelmsson, martin.wilhelmsson.mw@gmail.com, 072-732 61 69

Sekreterare: Jerry Ljungkvist, jerryljungkvist63@gmail.com, 072-166 12 00

Material: Marianne Isoz Henriksson                

IBIS / Halltider: Marianne Isoz Henriksson    

Utbildning / Domare: Marianne Ahl, m_ahl@hotmail.com, 070-822 63 48

Ungdomsansvarig: Robin Johansson, rcejohansson@live.se, 070-859 40 38

Ungdomsansvarig: Anders Ekeroth, aekeroth@cisco.com, 070-685 90 66

Ledamot: Björn Ahlzén, 0859116370@tele2.se ,072-507 19 18

Ledamot: Tomas Averyd, tomasaveryd@gmail.com, 072-321 39 70


RIK IB styrelse

Ordförande: Maria Rosén, mariarosen1@outlook.com, 073 901 36 00

Kassör: Åsa Uddén, asa_udden@dell.com, 070 372 16 53

Sekreterare: Helena Smeds, helena@rosersbergsbygg.se, 070 870 66 48

Material: Rich Lindvall, rich@brand-store.se, 070 856 40 01

IBIS / Halltider: Pernilla Sandsund, pernilla.sandsund@hotmail.com, 073 502 32 55

Utbildning / Domare: Bengt Hellström, bengtrhellstrom@gmail.com, 070 216 08 22



Matchkläder, profilkläder och material

RA19

Marianne Isoz Henriksson, isozhenriksson@gmail.com, 070 621 06 12

Edvin Modier, edvin.modier@outlook.com, 073 340 98 02

 

Rosersbergs IK (RA19)

Rich Lindvall, rich@brand-store.se, 070 856 40 01


Stadium Teamsales

Kontaktperson John Bergman,  john.bergman@stadium.se eller teamsales.bromma@stadium.se.


RA19 gruppen

Ordförande RA19 - Marianne Isoz Henriksson                          

Ordförande RIK IB - Maria Rosén                                                

Ledamot - Bengt Hellström (RIK)                                                  

Ledamot - Fredrik Raschke (RIK), fredrik.raschke@gmail.com

Ledamot - Robin Johansson (RA19)                                            

Ledamot - Anders Ekeroth(RA19)                                                 

RA19 Profilgrupp - Edvin Modier (RA19)                                     

RA19 Profilgrupp - Linn Nordbeck (RIK)                                     

Spelarrepresentant H2 – Niclas Jansson (RA19), niclas.jansson@hotmail.se

Spelarrepresentant D1 - xx (RA19)                                               




  


 
Sociala medier
Våra sponsorer
Insamling
Stötta din förening
Idrottsförsäkring