SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P11
Rosersberg Arlanda IBK
Dam
Dam A-lag
Dam Veteranlag/D3
Herr
Herrar A-lag
Herrar Legends
Herrar B-lag
Junior
DJ/JAS
HJ/JAS
Flicklag
F10-12
F13/14
Pojklag
P08-10
P11
P12
P13-15
Innebandyskolan
F15-17
P/F 17-19
P/F 15-17
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Rosersberg Arlanda IBK
Dam
Dam A-lag
Dam Veteranlag/D3
Herr
Herrar A-lag
Herrar Legends
Herrar B-lag
Junior
DJ/JAS
HJ/JAS
Flicklag
F10-12
F13/14
Pojklag
P08-10
P11
P12
P13-15
Innebandyskolan
F15-17
P/F 17-19
P/F 15-17
Rosersberg Arlanda IBK
Pojkar 11
Hem
Nyheter
Kontakt
Truppen
Kalender
Matcher
Bildgalleri
Dokument
Anmälan
Gästbok
Hem
Nyheter
Kontakt
Truppen
Kalender
Matcher
Bildgalleri
Dokument
Anmälan
Gästbok
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar röd div 6 grupp 2
2023/24: Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 2
2023/24: Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 2
2023/24: Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 2
2022/23: Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2
2021/22: Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5
2020/21: Pantamera Pojkar blå 3
OKTOBER 2023
08
11:30
sön
11:30
Ekilla sporthall
Rosersberg Arlanda IBK
- Frötuna P10
-
14
14:10
lör
14:10
Ärentunaskolan
Storvreta P11 -
Rosersberg Arlanda IBK
-
21
12:30
lör
12:30
CIK A
SK Vide PF10/11 -
Rosersberg Arlanda IBK P11
6 - 5
28
15:30
lör
15:30
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- Storvreta Ungdom IBK P10
1 - 12
NOVEMBER 2023
11
15:15
lör
15:15
IFU Arena A
Bälinge IF P11 Svart -
Rosersberg Arlanda IBK P11
6 - 1
19
10:00
sön
10:00
Enahallen
Lokomotiv Grillby IBK -
Rosersberg Arlanda IBK P11
2 - 9
25
15:15
lör
15:15
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- Tierp IBK P10/11
6 - 6
DECEMBER 2023
02
13:00
lör
13:00
Sävja Sporthall
Frötuna IBF P 10 -
Rosersberg Arlanda IBK P11
3 - 4
09
16:30
lör
16:30
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- Storvreta Ungdom IBK P11
6 - 6
17
10:30
sön
10:30
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- SK Vide PF10/11
4 - 13
JANUARI 2024
07
13:00
sön
13:00
Storvreta IBK Sporthall
Storvreta Ungdom IBK P10 -
Rosersberg Arlanda IBK P11
-
13
11:30
lör
11:30
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- Bälinge IF P11 Svart
9 - 1
28
10:30
sön
10:30
Aspenhallen
Tierp IBK P10/11 -
Rosersberg Arlanda IBK P11
5 - 3
FEBRUARI 2024
03
11:15
lör
11:15
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- Frötuna IBF P 10
-
03
11:15
lör
11:15
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- Frötuna IBF P 10
3 - 2
10
11:00
lör
11:00
Hall 2000
Rasbo IK P11 -
Rosersberg Arlanda IBK P11
3 - 2
10
11:00
lör
11:00
Hall 2000
Rasbo IK P11 -
Rosersberg Arlanda IBK P11
-
18
14:30
sön
14:30
IFU Arena Tell Media Group (B)
Bälinge IF P11 Gul -
Rosersberg Arlanda IBK P11
1 - 3
MARS 2024
02
10:45
lör
10:45
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- Midas IBK P11/12
7 - 7
10
10:15
sön
10:15
IFU Arena Tell Media Group (B)
Bälinge IF P11 Gul -
Rosersberg Arlanda IBK P11
4 - 4
16
18:00
lör
18:00
IFU Arena Tell Media Group (B)
Hagunda IF P10 -
Rosersberg Arlanda IBK P11
3 - 3
23
10:45
lör
10:45
Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK P11
- IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart
4 - 5
Sociala medier
Våra sponsorer
Livesändning
Stötta din förening
Idrottsförsäkring